چی بخورم بچه ام دختر بشه ؟

رژیم غذایی دختردار شدن

برای دختردار شدن باید محیط واژن اسیدی تری باشد. بنابراین در اینجا 3 نکته وجود دارد که باید رعایت شود.

  • حذف نمک: برای افزایش شانس دختردار شدن، سعی کنید نمک را از رژیم غذایی خود بخصوص نمک اضافه را حذف کنید.
  • مصرف شیرینی های مصنوعی:تا حد امکان از شیرینی های مصنوعی دوری کنید
  • کلسیم و منیزیم را افزایش دهید:این نکته برای هر کسی که می خواهد باردار شود ، صرف نظر از جنسیت بچه ، بسیار حائز اهمیت می باشد. از طرف دیگر برای داشتن یک دختر، مصرف کلسیم و منیزیم واقعاً مفید است. اگر تصمیم دارید کلسیم را از طریق لبنیات استفاده کنید ، مطمئن شوید که به صورت ارگانیک تهیه شده است و مواد غذایی پرچرب را نسبت به موادغذایی با چربی کم یا بدون چربی استفاده کنید (بهترین گزینه برای تخمک گذاری). سعی کنید اسفناج را نیز مصرف کنید زیرا اسفناج هم منیزیم و هم کلسیم دارد. اسفناج به راحتی در سوپ ها ، سالادها و … قابل استفاده است.

انتخاب فصل مناسب

دما می تواند جنسیت نوزاد را تعیین کند. پسر در محیطی با درجه حرارت بالا و دختر در دمای پایین به وجود می آید. این امر به این دلیل است که درجه حرارت بالا روی کروموزوم حاوی X تأثیر می گذارد و کروموزوم Y را فعال تر می کند. بنابراین ، در طول تابستان، شانس بیشتری برای پسردار شدن و در زمستان بیشترین احتمال دختردار شدن وجود دارد

آمادگی قبل از انجام سونوگرافی بارداری  تعیین زمان تخمک گذاری ( فولیکول غالب)

برای انجام سونوگرافی بارداری و تعیین روز تخمک گذاری چطور آماده بشم؟

آمادگی قبل از انجام سونوگرافی موضوع مهمی می باشد. برخی از مهمترین آمادگی های لازم قبل از انجام سونوگرافی که مراجعین محترم حتما باید قبل مراجعه به سونوگرافی آوا به آن توجه کنید، به شرح زیر می باشد :

  • در مواردی که نیاز به پر بودن مثانه است قبل از عزیمت به سونوگرافی آوا، چند لیوان آب و یا چای میل بفرمایید و مثانه خود را تخلیه نفرمایید.
  • طوری زمان بندی نمایید که در صورت معطلی کوتاه یک ربع دچار فشار مثانه و ناراحتی نشوید. در صورت نیاز به نوشیدن آب و یا چای در داخل سونوگرافی آوا، امکانات پذیرایی از شما عزیزان مهیا می باشد.

سونوگرافی بارداری تعیین روز تخمک گذاری ( فولیکول غالب) چگونه انجام می شود؟ 

در طول سونوگرافی ، شما روی تخت مخصوص سونوگرافی دراز کشیده و لباس خود را بالا می زنید. پس متخصص سونوگرافی با استفاده از ژل مخصوص سطح شکم شما را می پوشاند و با استفاده از پروب سونوگرافی اقدام به تصویربرداری از ناحیه لگن و رحم شما می کند. تصاویر ثبت شده  و ریپورت پرینت گرفته میشود و به دست شما سپرده میشود تا نزد پزشک متخصص زنان و زایمان  خود ببرید .

بهترین مرکز سونوگرافی تعیین روز تخمک گذاری ( فولیکول غالب) برای  در تهران

برای انتخاب بهترین مرکز سونوگرافی در شمال تهران چند نکته را به شما متذکر می شویم:

  • پرسنل آن دارای تجربه و اعتبار کافی باشد.
  • رعایت نکات بهداشتی و نظافت را مورد توجه قرار دهند.
  • مجهز به کلیه تجهیزات به روز اقدام به انتخاب مرکز نمایید.

انجام سونوگرافی بارداری و تعیین جنسیت  – تعیین روز تخمک گذاری ( فولیکول غالب) در مرکز سونوگرافی آوا ( واقع در نرسیده به میدان تجریش ابتدای خیابان ولیعصر بن بست سرشار پلاک 3 طبقه 5 واحد 20 با کادر مجرب ( دکتر خانم) )بدون معطلی سونوگرافی برای خانم ها و آقایان توسط  کادر مجرب ماهر این مرکز ( خانم دکتر هدیه اکبری و خانم دکتر سونا اکبری کیا ) انجام میشود. ( محله ها نزدیک مرکز سونوگرافی : زعفرانیه – محمودیه – فرشته – نیاوران – کامرانیه – دزاشیب – خیابان ولیعصر – خیابان شریعتی – دربند – درکه – توچال – مقدس اردبیلی – جماران- جام جم – ولنجک – آصف- قلهک – پارک وی – پل رومی – جردن – نلسون ماندلا – باغ فردوس – تجریش – میدان تجریش – ده ونک – میدان ونک- پاسداران )

سونوگرافی آوا در ایام تعطیل با هماهنگی و در ایام عید نوروز 1401 به طور کامل باز آماده ارائه خدمت میباشد.

انجام سونوگرافی بدون نسخه پزشک مقدور است.

طرف قرارداد با  بیمه بانک کشاورزی – بیمه تامین اجتماعی ،بیمه خدمات درمانی، بیمه البرز، بیمه تجارت نو ، بیمه سامان ، بیمه سینا و بیمه رازی ، …….

صدور معرفی نامه آنلاین بیمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *